Temat zaburzeń erekcji jest wśród mężczyzn po dziś dzień bardzo krępujący. Problem ten staje się realną przeszkodą w kontaktach z kobietami oraz może odbierać zadowolenie z życia seksualnego. Warto przejrzeć oferty różnych specyfików na ten problem, by nie narazić swojego zdrowia, a nawet życia. W ofertach koncernów farmaceutycznych mamy leki na receptę, oraz te popularniejsze- leki OTC (bez recepty)

Poniżej prezentuje ranking najlepszych preparatów na zaburzenia erekcji, dostępne bez recepty:

1. INVENTUM

Produkt posiada 2 i 4 tabletki. Jest dostępny w formie tabletek do rozgryzania i żucia. Kampania reklamowa była realizowana tylko na początku wchodzenia produktu na rynek, dlatego mało można o nim usłyszeć w mediach. Cena produktu jest dużo niższa od produktów konkurencyjnych, dzięki rezygnacji z kosztownych kampanii reklamowych.

2. Maxigra GO

Tabletki działają już po 12 minutach. Działają do 5 godzin. Tabletki można żuć i rozgryzać, są bardzo dyskretne. Ze względu na tę samą substancję czynną, podobny skład i formę tabletki, trudno wywnioskować, czy czas potrzebny na odczucie skutków działania leku będzie istotnie krótszy niż w przypadku Mensil czy Inventum, które również są w postaci tabletek do rozgryzania i żucia. Kampania reklamowa produktu była bardzo ambitna. Kampania została połączona z mecenatem nad filmem „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Wadą produktu jest jego dość wygórowana cena.

3. Mensil

Jako ostatni lek OTC pojawił się na rynku. Tabletki są również do żucia i rozgryzania. Rezultat powinien być odczuwalny po około 1 godzinie. Produkt jest tańszy zarówno od Maxon jak i Maxigra ale droższy od Inventum.

4. Maxon Active

Jako jedyny jest dostępny w postaci tabletek powlekanych- jest bez smaku, wystarczy tabletkę połknąć, popić i tyle. Na efekt trzeba czekać około godziny. Forma tabletek może spowalniać wchłanianie substancji leku przez błonę śluzową jamy brzusznej i żołądka. Produkt ma wygórowaną cenę.

Trudno jest porównać leki na potencję, gdyż posiadają one tę samą substancję czynną, czyli sildenafil, który zwiększa ukrwienie prącia.

W tym wypadku należy zwrócić uwagę bardziej na cenę

Poniżej porównanie:

Inventum – cena 2 tabl.- 6,67, 4 tabl.- 11,74 zł

Mensil- cena 2 tabl.- 12,99 zł, 4 tabl.- 19,23 zł

Maxigra GO- 2 tabl.- 9,32 zł, 4 tabl.- 18,74 zł

Maxon Active- 2 tabl.- 13,24 zł, 4 tabl. – 23,90 zł

Najlepiej w rankingu wypada Inventum, gdyż jest najlżejszy dla męskiego portfela. Za 3 pozostałe leki musimy zapłacić więcej, a nie mamy za to nic nowego-ta sama ilosć tabletek, ta sama substancja, ta sama dawka 25 mg w 1 tabletce. Koncerny naciągają nas na większe ceny przez kosztowne kampanie reklamowe. Leki o słabszej kampanii są identyczne i równie skuteczne, jak te okrzyknięte w mediach! Nie dajcie się oszukać!

Źródło informacji http://viagra.edu.pl/kamagra.html